Şehirler ve Ülkeler ISO 9001 Belgesi

Güncel ISO 9001 gelişmelerine buradan ulaşabilirsiniz...

Şehirler ve Ülkeler ISO 9001 Belgesi

Uluslararası Standartlar Organizasyonu ISO, Şehirler ve Ülkeler ISO 9001 Belgesi yapısının her yönü ile değişmez bir standart olduğunu tüm dünya ülkelerine tescil etmiştir. Dünyada bu belge ve standardının denetimi, kriterleri hiçbir şekilde değiştirilemeden uygulanmaktadır. ISO 9001 Standard, uyum için zorunlu prosedür olan standart içerik ve yapısının değiştirilmeden ülke diline çevrilmesi gerekmektedir. Ülkeler kendi dillerine çevirerek global olarak aynı formasyonda Kalite Yönetim Sistemi kurar ve uygularlar.

ISO bu standardı oluştururken mantalite ve metodoloji olarak belirli coğrafyaları içerecek şekilde hazırlamamış aksine tüm dünyaya entegre olabilecek şekilde bir yapıya büründürmüştür. Global kullanım amacı ile iso standardı küresel ortak bir standart yapısı oluşumunu hedeflemektedir. Bu hedefle kullanıma sunulan, uluslararası ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Standardı’ nın tüm dünyada kriteri ve uygulaması aynı fakat dili farklı olacak şekilde uygulamaya alınmıştır.

Yönetim Sistemi Belgesi ve iso 9001 Belgesi Fiyatı’ nın uygulama kriteri kullanıcı Ülke ve Ülkemizin şehirlerin de de aynı kriterlere göre hesaplanmaktadır. Fiyatlandırma IAF MD klavuzlarında çalışan sayısı, sektör riski vb. durumlar dikkate alınarak yapılmaktadır. Ancak her ülke, şehir, kuruluş, maliyet, para birimi değişken olduğu için global standart bir fiyat politikası yoktur.

Ülkelerde, iso 9001 belgesi ve yönetim sistemi standardı ve standart dili iso üyesi standart kurumları tarafından kabul edilerek kendi standardı gibi yürürlüğe sokulur. Örneğin; Almanya Standart Kurumunun, standardı Alman diline uyarlaması ile bu ülke bu standardı kabul etmiş, ülke coğrafyasında yer alan tüm şehirler ve kuruluşları için kullanımına sunmuştur. Ülkeler ve Şehirler ISO 9001 belgesi ve fiyatı, ilgili coğrafi konum olarak yerleşim yerleri ve şehirleri ile ülke geneli ve tüm dünya genelinde geçerli, kabul gören ve uygulanabilir bir kalite yönetim sistemi standardı olarak içeriğimizin sonunda yer alan ülke ve şehirlerin tüm yerel yapısında kullanılmaktadır.

ISQ Belgelendirme olarak, uzak-yakın demeden dünya ve yerel coğrafyasına, Ülkemiz ve tüm şehirlerine hitap eden global geçerli kalite belgesi hizmetlerini vermekteyiz.

Soru: Başka Ülkedeki ISO 9001 ile Türkiye’ deki ISO 9001 aynı mıdır?

Cevap: Evet. Uluslararası iso 9001 standardı Dünya’ nın her yerinde aynıdır, sadece fiyatları ve ülke dil’ i farklılık gösterir.

Ülkelerin coğrafi büyüklüğü, nüfusu, sosyal yapısı vb. gibi yapıları yönetim sistemi belgelendirmesi için önemli olmamakla beraber, uzman personellerimizle, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’ de bulunan kuruluşlara hizmet vermekteyiz. Hizmetimiz, sigorta yapılamayan riskli ülkelere (terör, savaş vb. iç karışıklık olan) hizmet verememekteyiz.

hizmet verilen ülke şehir iç resim

Hizmet verdiğimiz Ülke ve Şehirler:

Hizmet verdiğimiz Ülke ve Şehirler’ e içerik başlıklarını ziyaret ederek ulaşabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yeterince Bilgi Aldınız Mı ?

Başvuru Yapmak İster Misiniz ?

Uygun fiyat ve kaliteli hizmeti sağlamak için sizi bekliyoruz...

ISO 9001 Galerisini İncelediniz mi ?

Hemen İncele

Bloğumuzdaki Güncel Makaleleri İncele

Hemen İncele

Periyodik Kontrol ve Muayene ihtiyacınız mı var ?